Planujesz wypad z paczką przyjaciół, ale nie wiesz, gdzie pojechać? Idealnym miejscem do wypoczynku są Domki Słoneczne Wzgórze, które oferują wszystko, czego potrzeba podczas udanego wypadu z przyjaciółmi. Piękne otoczenie, przestronne apartamenty, poczucie prywatności i dodatkowe atrakcje to gwarancja udanego wyjazdu!

Słoneczne Wzgórze jest świetną bazą wypadową, z której można wyruszyć na podbój Beskidu Małego oraz znajdujących się w okolicznych miejscowościach atrakcji turystycznych, a jest ich niemało. Jedną z największych atrakcji okolicy jest oczywiście Energylandia, która gwarantuje niezapomniane emocje i często staje się celem spędzających razem wakacje znajomych i przyjaciół. Nie ma się czemu dziwić, bo wolny czas lepiej spędza się w zgranym zespole, zyskując niezapomniane wspomnienia.

Domki Słoneczne Wzgórze – miejsce pełne pozytywnej energii

Wybór miejsca wypoczynku dla paczki przyjaciół to nie lada wyzwanie, bo trzeba połączyć potrzeby i oczekiwania kilku osób. W Domkach Słoneczne Wzgórze każdy może realizować własny plan wypoczynku, a także cieszyć się czasem spędzanym w grupie. Aktywne spędzanie czasu podczas pieszych lub rowerowych wycieczek, relaks w podgrzewanym i zadaszonym basenie, leniwe popołudnie na leżaku i podziwianie pięknych widoków – czegóż chcieć więcej?

Do dyspozycji grup przyjaciół oddajemy wygodne i przestronne apartamenty dla 6-7 osób z obszernymi tarasami, na których można rozpalić grill i cieszyć się podziwianiem zapierających dech w piersiach widoków. Domki Słoneczne Wzgórze w Przybradzu koło Zatora pozwalają w pełni wykorzystać każdą minutę wypoczynku. W okolicy znajdują się liczne atrakcje, dzięki którym bez problemu można urozmaicić wolny czas, zyskując okazję do realizacji pasji. Co więcej, ze Słonecznego Wzgórza można szybko i bez problemu dotrzeć do Energylandii oraz Krakowa.

Energylandia – park rozrywki nie tylko dla dzieci…

Energylandia pozwala poczuć krążącą w żyłach adrenalinę, gwarantując niezapomniane wrażenia. Miejsce to jest często wybieranym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów chcących spędzić wspólnie czas przyjaciół. Bogata oferta największego w Polsce parku rozrywki pozwala w pełni zaspokoić potrzebę wakacyjnego szaleństwa, gwarantując doskonałą zabawę oraz bezcenne wspomnienia. Ze Słonecznego Wzgórza można dotrzeć do Zatora w kilka chwil, co pozwala uniknąć niepotrzebnej straty czasu, bo jak nie od dziś wiadomo – wakacje zawsze trwają za krótko. W Domkach Słoneczne Wzgórze można również w pełni zregenerować organizm po udanym szaleństwie w parku rozrywki, organizując wieczorne spotkanie przy grillu lub relaksując się w basenie.

Jak urozmaicić pobyt na Słonecznym Wzgórzu?

Kiedy opadną emocje związane z wizytą w Energylandii warto poznać inne uroki Beskidu Małego. Co oferuje region słynący z wyjątkowych widoków? Dla wielbicieli wody oraz pięknej przyrody proponujemy spływ kajakiem po rzece Skawa w celu poznania wszystkich walorów przyrodniczych obszaru Natura 2000 Dolina Dolnej Skawy, który jest ostoją m.in. ptactwa wodnego. Nieopodal Słonecznego Wzgórza znajduje się także przystań Leniówka Mucharz nad jeziorem Mucharskim, gdzie można rozkoszować się orzeźwiającą kąpielą i oraz skorzystać z urozmaicającego wypoczynek sprzętu wodnego. W wolnej chwili warto wybrać się do Krakowa, gdzie latem czeka na turystów masa ciekawych atrakcji. Koncerty i wydarzenia plenerowe to nie tylko sposób na udane imprezowanie, ale także nawiązywanie nowych znajomości.

Dla naszych Gości udostępniamy za darmo rowery, co jest okazją do aktywnego poznawania piękna okolicy oraz czerpania ze wspólnie spędzanego czasu w sposób, który sprzyja odzyskaniu energii po udanej imprezie. Relaks i ładowanie wyczerpanych akumulatorów umożliwia również wypoczynek w naszym ogrodzie lub nad brzegiem basenu. Na Słonecznym Wzgórzu nie sposób się nudzić, co sprawia, że miejsce to zaspokaja potrzeby i oczekiwania każdego z członków zgranej paczki, redukując ryzyko wakacyjnych kłótni i niepotrzebnego stresu.

Podsumowanie

Słoneczne Wzgórze to miejsce, w którym każdy może cieszyć się udanym wypoczynkiem oraz pełnią relaksu. Domki Słoneczne Wzgórze to najlepsza baza wypadowa do zwiedzania Beskidu Małego, z której możemy pieszo lub rowerem wyruszyć na szlaki turystyczne, a także rozpocząć „wędrówkę” w kierunku nowoczesnych rozrywek. Choć pobyt na Słonecznym Wzgórzu zapewnia dodatkowe atrakcje, to warto znaleźć czas na zwiedzanie przepięknej okolicy i wypad np. do Zatora oraz Krakowa.