Chcesz w pełni wykorzystać wszystkie uroki wiosny, ciesząc się aktywnością na świeżym powietrzu i podziwiając budzącą się do życia przyrodę? Wypoczynek w Domkach Słoneczne Wzgórze zapewnia jedynie miłe wspomnienia i pozwala naładować baterie w otoczeniu pięknej natury!

Ciepłe promienie wiosennego słońca zachęcają do wyjścia z domu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Po długiej i szarej zimie każdemu należy się chwila błogiego relaksu, która pozwoli odzyskać siły i energię do działania. Na Słonecznym Wzgórzu wiosna maluje się wszystkimi odcieniami zieleni! Przepiękne krajobrazy Beskidu Małego oraz liczne atrakcje dla turystów ze wszystkich grup wiekowych sprawiają, że wypoczynek w Zatorze zawsze jest udany!

Przywitaj wiosnę na Słonecznym Wzgórzu!

Domki Słoneczne Wzgórze w Przybradzu koło Zatora to magiczne miejsce, w którym o każdej porze roku można cieszyć się udanym wypoczynkiem w ciszy i spokoju. Kompleksowo wyposażone apartamenty zapewniają wszystko, czego potrzeba podczas weekendowego wyjazdu oraz dłuższego urlopu.

Domki Słoneczne Wzgórze to idealne miejsce do wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Przestronne apartamenty gwarantują poczucie prywatności oraz pozwalają poczuć się jak we własnym domu. Na wyposażeniu każdego domku znajdują się m.in. niezbędne do przygotowywania posiłków urządzenia i akcesoria kuchenne. Każdy domek ma duży taras, z którego można podziwiać przepiękne krajobrazy.

Z jakich atrakcji można korzystać wiosną na Słonecznym Wzgórzu?

Na terenie obiektu nie brakuje umilających pobyt atrakcji. Do dyspozycji Gości oddajemy duży ogród, całoroczne jacuzzi, plac zabaw, boisko oraz czynny od maja podgrzewany i zadaszony basen. Nasi Goście mogą również korzystać z dostępnych bez dodatkowych opłat rowerów.

Zadbany ogród to idealne miejsce do wypoczynku dla dzieci i dorosłych. Można tutaj korzystać z błogiego odpoczynku w ciepłym słońcu, w spokoju oddać się lekturze lub spędzać czas z bliskimi, korzystając z okazji do aktywności na świeżym powietrzu.

Atrakcje w pobliżu Słonecznego Wzgórza

Domki Słoneczne Wzgórze to idealna baza wypadowa do zwiedzania Zatora i okolicy. Bliskość atrakcji turystycznych pozwala zaoszczędzić sporo czasu na dojazdach.

W okolicy Słonecznego Wzgórza znajdują się zarówno podnoszące poziom adrenaliny parki rozrywki, jak i miejsca, w których można rozwijać pasje oraz zdobywać wiedzę i nowe doświadczenia np.:

 • Rodzinny Park Rozrywki Energylandia,
 • Park Rozrywki Zatorland,
 • Park Rozrywki w Inwałdzie,
 • Interaktywne Centrum Pszczelarstwa APILANDIA,
 • Gospodarstwo Raj w Rozkochowie,
 • Alpapark w Alwerni.

Oprócz miejsc, które zapewniają liczne okazje do dobrej zabawy, w Beskidzie Małym można spędzać czas, zwiedzając piękne zabytki i miejsca związane z historią Polski oraz podziwiać krajobrazy, korzystając ze ścieżek spacerowych, szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych.

Godne uwagi zabytki i miejsca to m.in.:

 • Zamek Książęcy w Zatorze,
 • Kościół parafialny pw. św. Andrzeja Apostoła w Graboszycach,
 • Muzeum – Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec,
 • Czarny Groń w Rzykach,
 • Małopolskie Muzeum Pożarnictwa w Alwerni,
 • Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach,
 • Muzeum Auschwitz-Birkenau oraz Miejsce Pamięci w Oświęcimiu.

Trasy rowerowe w okolicy Zatora

Wiosna to idealny czas na aktywność fizyczną, dzięki której można odzyskać kondycję po zimie. W okolicy Słonecznego Wzgórza znajdują się liczne trasy rowerowe o różnym stopniu trudności.

Szczególnie polecamy, idealną na rozpoczęcie sezonu rowerowego, obfitującą w ciekawe zabytki i miejsca o walorach przyrodniczych oraz krajobrazowych trasę rowerową śladami Jana Pawła II. Papieskie drogi do Doliny Karpia to łatwa trasa rowerowa, na której znajdują się m.in.: gotycki kościół w Zatorze, zatorski Zamek oraz kościół w Woźnikach. Trasa wiedzie przez malowniczą Dolinę Karpia, która została objęta ochronną w ramach programu Natura 2000.

Inne trasy rowerowe w okolicy to np. trasa Zator – Rudze i trasa Smolice – Grodzisko.

W okolicy Słonecznego Wzgórza nie brakuje też pięknych ścieżek spacerowych i szlaków turystycznych, które wiodą przez lasy, pola i bezdroża.

Podsumowanie

Wiosna to idealny czas, aby odwiedzić Beskid Mały i cieszyć się wypoczynkiem na łonie natury. Domki Słoneczne Wzgórze zapewniają maksimum komfortu i wygody oraz dodatkowe atrakcje, które pozwalają spędzać miło czas w gronie rodziny i przyjaciół. W okolicy Słonecznego Wzgórza znajdują się parki rozrywki, ciekawe zabytki oraz tereny idealne do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Dzięki licznym atrakcjom wypoczynek w Dolinie Karpia zapewnia niezapomniane wspomnienia i wiele emocjonujących wrażeń oraz pozwala spędzać czas na wiele różnych sposobów, gwarantując brak nudy.