Rodzinny Park Rozrywki Energylandia w Zatorze oferuje niesamowite atrakcje dla miłośników doskonałej zabawy ze wszystkich grup wiekowych. Już niedługo odwiedzający Energylandię będą mogli skorzystać z nowej strefy Sweet Valley, która zapewni wiele emocjonujących wrażeń nie tylko małym turystom.

Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce, który odwiedzają miliony turystów. Nowy sezon w Rodzinnym Parku rozrywki Energylandia zostanie otwarty 6 kwietnia 2024 roku, ale na zabawę w „słodkiej” strefie rozrywki trzeba będzie poczekać do 27 kwietnia 2024 roku. W tym dniu nastąpi wielkie otwarcie magicznej krainy, w której będzie można korzystać z 10 nowych atrakcji.

Aby w pełni wykorzystać potencjał Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia, ciesząc się doskonałą zabawą w każdej ze stref, warto wcześniej zarezerwować nocleg i przeznaczyć na zabawę w Energylandii co najmniej 2 dni. Idealnym miejscem do wypoczynku po wizycie w Energylandii jest Słoneczne Wzgórze, gdzie można naładować akumulatory, korzystając z kompleksowo wyposażonych apartamentów i dużego ogrodu, w którym czekają na małych i dużych turystów liczne atrakcje. Domki Słoneczne Wzgórze w Przybradzu koło Zatora są położone w cichej i spokojnej okolicy, stanowiąc idealną bazę wypadową do zwiedzania Doliny Karpia.

Jakie atrakcje znajdują się w nowej strefie Energylandii Sweet Valley?

Energylandia to wyjątkowe miejsce, w którym można całkowicie oderwać się od rzeczywistości. Nowa strefa Sweet Valley pozwoli przenieść się do bajkowej, magicznej krainy, w której królują słodkości! Na 4 hektarach znajduje się 10 nowych atrakcji m.in. dwa familijne rollercoastery:

  • Choco Chip Creek – rollercoaster o długości 1200 metrów i wysokości 16,5 metra, który porusza się z prędkością 55 km/h;
  • Honey Harbour – rollercoaster o długości 254 metrów i wysokości 11,7 metra, który porusza się z prędkością 46 km/h.

Na terenie Sweel Valley znajdują się także:

  • klasyczna wiedeńska karuzela Candy Carousel,
  • kręcący się domek na kurzej łapie Crazy Barn,
  • karuzela balonowa Bon Bon Balloon,
  • farma lizaków, po której kursuje kolejka Mini Track’ Tour Ride,
  • interaktywna karuzela Candy Critters,
  • wodna strefa z gondolami Bumble Boats,
  • karuzela z wirującymi filiżankami Twis’Tea,
  • centrum widowiskowo-gastronomiczne Sweet Valley Town Hall Theatre.

Wszystkie atrakcje Sweet Valley zapewniają nie tylko wyjątkowe wrażenia i doskonałą zabawę, ale także bezpieczeństwo. O dobry nastrój Gości Energylandii niezmiennie zadbają animatorzy i artyści, dzięki którym będzie można oglądać niesamowite pokazy.

Nie można zapomnieć, że oprócz nowej strefy Sweet Valley, Energylandia oferuje również rozrywkę w dobrze już znanych strefach m.in. w Bajkolandii, Strefie Familijnej, Strefie Ekstremalnej i Smoczym Grodzie.

Domki Słoneczne Wzgórze – tutaj w pełni wypoczniesz po szaleństwie w Energylandii!

Po wyjątkowych przygodach w Energylandii niezbędny jest odpoczynek, który pozwoli uspokoić emocje oraz przygotować się na kolejne przygody. Słoneczne Wzgórze oferuje wszystko, co niezbędne do udanego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Na najmłodszych czeka tutaj m.in. plac zabaw i boisko, a dorośli mogą cieszyć się chwilą relaksu w całorocznym jacuzzi. Od maja do końca września nasi Goście mogą również korzystać z podgrzewanego i zadaszonego basenu. Cicha, spokojna okolica gwarantuje maksimum komfortu oraz błogi relaks z dala od centrum Zatora, a przepiękne widoki pozwalają wypocząć w otoczeniu nadal dzikiej natury Beskidu Małego.

Podsumowanie

Już 6 kwietnia 2024 roku rusza nowy sezon w Energylandii, a 27 kwietnia 2024 roku odbędzie się wielkie otwarcie nowej strefy Sweet Valley, która zapewni masę atrakcji dla małych i dużych turystów, pozwalając przenieść się do słodkiej, magicznej krainy familijnych rollercoasterów, przystosowanych do potrzeb najmłodszych karuzeli oraz artystycznych pokazów. Atrakcje nowej strefy w Energylandii adresowane są do dzieci oraz ich opiekunów, zapewniając wyjątkową zabawę dla całej rodziny. Aby w pełni wykorzystać potencjał Rodzinnego Parku Rozrywki, warto zarezerwować co najmniej 2 dni na emocjonującą zabawę, wybierając wcześniej nocleg, który pozwoli wypocząć w cichej i spokojnej okolicy. Domki Słoneczne Wzgórze gwarantują maksimum prywatności, komfort i wygodę – kompleksowo wyposażone apartamenty z tarasami pozwalają poczuć się jak we własnym domu, a wyposażony m.in. w plac zabaw, jacuzzi i czynny od maja basen ogród to idealne miejsce na relaks w rodzinnym gronie!