Są miejsca, w których czas płynie wolniej, a pora roku i pogoda przestają mieć znaczenie. Domki Słoneczne Wzgórze pozwalają przez cały rok wypoczywać w komfortowych warunkach oraz spędzać wolny czas na wiele różnych sposobów. Można tutaj cieszyć się błogim relaksem w gronie najbliższych, korzystając z kompleksowo wyposażonych apartamentów, spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu oraz w ciszy i spokoju powrócić do formy po zabawie w okolicznych parkach rozrywki, zwiedzaniu zabytków i długich wędrówkach szlakami turystycznymi. Sprawdź, jak możesz spędzać czas na Słonecznym Wzgórzu wiosną, latem, jesienią i zimą.

Domki Słoneczne Wzgórze w Przybradzu koło Zatora zapewniają wszystko, co niezbędne, aby cieszyć się udanym wypoczynkiem. Przytulne, przestronne i samodzielne apartamenty gwarantują poczucie prywatności, które pozwala w pełni wykorzystać każdą wolną chwilę weekendowego pobytu w Zachodniej Małopolsce oraz dłuższy urlop.

Zator i okolice słyną z wielu ciekawych atrakcji dla osób z wszystkich grup wiekowych. Korzystna lokalizacja Domków Słoneczne Wzgórze pozwala oszczędzić sporo czasu na dojazdach oraz ułatwia wykorzystanie potencjału turystycznego pięknej Doliny Karpia.

Poznaj wszystkie atuty Domków Słoneczne Wzgórze

Położone w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy Słoneczne Wzgórze to miejsce, w którym Ty i Twoi bliscy poczujecie, co oznacza błogi relaks. Turyści z wszystkich grup wiekowych mogą na Słonecznym Wzgórzu cieszyć się spędzaniem czasu w ulubiony sposób.

Przestronne apartamenty zapewniają maksimum wygody i komfortu, a kompleksowe wyposażenie pozwala uniknąć konieczności pakowania na weekend, ferie lub wakacje połowy dobytku. Każdy domek został wyposażony we wszystko, co niezbędne do codziennej egzystencji m.in. urządzenia i akcesoria potrzebne do przygotowywania posiłków.

Samodzielne apartamenty posiadają duże tarasy, na których znajdują się wygodne meble oraz grill. Z tarasów domków rozpościera się przepiękny widok – można tutaj do woli napawać się kontaktem z przyrodą.

Komfortowe noclegi i piękne widoki to jednak nie wszystko, co oferują Domki Słoneczne Wzgórze. Można tutaj również wypoczywać w dużym ogrodzie, w którym znajdują się m.in.:

 • bogato wyposażony, bezpieczny plac zabaw,
 • sezonowy, zadaszony basen z podgrzewaną wodą,
 • całoroczne jacuzzi,
 • kącik dla dzieci,
 • boisko do gry w piłkę,
 • darmowa wypożyczalnia rowerów.

Otoczenie Domków Słoneczne Wzgórze zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Teren został dostosowany do potrzeb m.in. rodzin z dziećmi – szerokie alejki spacerowe pozwalają bez problemu poruszać się z wózkiem oraz umożliwiają maluchom jazdę na rowerku i korzystanie z innych pojazdów. Plac zabaw dla dzieci zapewnia bezpieczną przestrzeń dla maluchów i starszaków, ułatwiając rodzicom znalezienie chwili tylko dla siebie.

Od 1 maja do 25 września udostępniamy naszym Gościom duży, zadaszony basen. Przy basenie znajdują się niezbędne akcesoria np. leżaki. Przez cały rok można wypoczywać w dużym jacuzzi, korzystając z relaksującego działania wodnego masażu.

Nasz ogród zapewnia wiele atrakcji nie tylko wiosną, latem i jesienią, ale także zimą. Przy sprzyjającej pogodzie, można tutaj m.in. do woli cieszyć się beztroską zabawą na śniegu.

Atrakcje w pobliżu Słonecznego Wzgórza

Zator i okolice to istny raj dla małych i dużych turystów. Dolina Karpia słynie z parków rozrywki – znajdują się tutaj Rodzinny Park Rozrywki Energylandia, Park Rozrywki Inwałd i Park Rozrywki Zatorland. Inne ciekawe miejsca, które warto odwiedzić to np.:

 • Interaktywne Centrum Pszczelarstwa APILANDIA w Kleczy Dolnej,
 • Gospodarstwo Raj w Rozkochowie,
 • Małopolskie Muzeum Pożarnictwa w Alwerni,
 • Alpapark w Alwerni,
 • Mini ZOO Kucyk w Inwałdzie.

Osobom szukającym okazji do kontaktu z naturą oraz chcącym poznać piękne zabytki, polecamy piesze i rowerowe wycieczki. W okolicy znajdują się np.:

 • Szlak Zabytków Ziemi Oświęcimskiej,
 • Małopolski Szlak Architektury Drewnianej,
 • ścieżka przyrodnicza „Rzeka Skawa”,
 • Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie,
 • Ojcowski Park Narodowy.

Z Zatoru można w niedługim czasie dotrzeć m.in. do Wadowic, Oświęcimia oraz Krakowa, gdzie również nie brakuje ciekawych atrakcji i pięknych zabytków.

Warto wiedzieć, że pobyt w Zachodniej Małopolsce pozwala połączyć potrzeby i oczekiwania wielbicieli wypoczynku nad wodą oraz w górach. Niedaleko Domków Słoneczne Wzgórze znajdują się kąpieliska oraz stoki narciarskie, które są dostosowane do potrzeb narciarzy i snowboardzistów.

Podsumowanie

Domki Słoneczne Wzgórze to wyjątkowe, przyjazne turystom z wszystkich grup wiekowych miejsce, w którym nie sposób się nudzić. Niezależnie od pory roku i pogody można tutaj spędzać czas na wiele różnych sposobów, korzystając z okazji do leniwego wypoczynku oraz aktywności na świeżym powietrzu. Lokalizacja Domków Słoneczne Wzgórze sprawia, że stanowią one doskonałą bazę wypadową, z której można szybko dotrzeć do różnych atrakcji Doliny Karpia oraz wyruszyć na podbój odleglejszych regionów Zachodniej Małopolski