Wakacje z małymi dziećmi to wyzwanie, któremu można podołać, odpowiednio wybierając kierunek wyjazdu. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na komfort noclegu oraz atrakcje, dzięki którym nikt nie będzie narzekał na nudę. Domki Słoneczne Wzgórze to idealne miejsce do rodzinnego wypoczynku, w którym dzieci w różnym wieku mogą bezpiecznie spędzać czas. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci!

Nuda na wakacjach? Na Słonecznym Wzgórzu nie sposób się nudzić!

„Małe dzieci, mały kłopot. Duże – duży”. Wyjazd z dziećmi powinien zostać zaplanowany w każdym szczególe, aby uniknąć sytuacji, które wpłyną na komfort wypoczynku i sprawią, że urlop stanie się prawdziwym utrapieniem. Niestety, czasami o tym zapominamy, co powoduje poważne problemy. Jeżeli chcesz, aby wakacje z dziećmi zapewniały jedynie przyjemne wspomnienia, to musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Po pierwsze i najważniejsze: dzieci uwielbiają różne atrakcje, dzięki którym mogą wypełnić wolny czas i doskonale się bawić.

Beskid Mały oferuje wiele ciekawych możliwości spędzania czasu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. Domki Słoneczne Wzgórze to idealne miejsce do wypoczynku, w którym skorzystasz z komfortowych apartamentów, ciesząc się ciszą, spokojem i pięknymi widokami oraz ciekawie spędzisz czas z dziećmi.

Do dyspozycji turystów oddajemy:

  • bezpieczny, bogato wyposażony plac zabaw;
  • zadbany ogród;
  • boisko do piłki nożnej;
  • podgrzewany, zadaszony basen.

Nasz plac zabaw to jedno z ulubionych miejsc odwiedzających nas rodzin z dziećmi. Doskonale bawią się tutaj zarówno małe, jak i nieco starsze dzieci, a rodzice mogą skorzystać z chwili zasłużonego relaksu, doglądając swoich pociech. Nie zapomnieliśmy także o potrzebach maluchów, które nie mogą jeszcze korzystać z atrakcji na placu zabaw. Teren obiektu pozwala na komfortowe spacerowanie z wózkiem, a także umożliwia odpoczynek na soczyście zielonej trawie – wystarczy rozłożyć koc, aby raczkujący lub stawiający swoje pierwsze kroki maluch mógł bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu.

A co przygotowaliśmy dla nieco starszych dzieci, które już wyrosły z placu zabaw?
Starsze dzieci mogą doskonale się bawić na boisku, a także samodzielnie korzystać z podgrzewanego, zadaszonego basenu. Udostępniamy także darmowe Wi-Fi, co z pewnością wywoła uśmiech na twarzy nastolatków, którzy nie wyobrażają sobie życia bez chwili spędzonej w Internecie. Oferujemy również możliwość darmowego wypożyczenia rowerów, co pozwoli aktywnie spędzać czas w rodzinnym gronie i cieszyć się pięknem okolicy.

Zator i okolice – atrakcje, które zasługują na szczególną uwagę

Wakacje z dziećmi to nie tylko leniwy wypoczynek, ale także okazja do zwiedzania i korzystania z nowoczesnych rozrywek. Z czego słynie Zator? Przepiękne widoki to nie wszystko, bo tutaj właśnie powstała Energylandia. Ten park rozrywki oferuje wiele ciekawych atrakcji, z których trzeba skorzystać nie tylko podczas wakacji z dziećmi! Energylandia stale się rozwija, zapewniając nowe możliwości rozrywki dla turystów z wszystkich grup wiekowych. Można tutaj bawić się w kilku strefach tematycznych, co pozwoli na długo wypełnić wolny czas.

Energylandia to nie jedyne z godnych odwiedzenia miejsc, w których rodziny z dziećmi mogą miło spędzić czas. Wypoczywając na Słonecznym Wzgórzu, trzeba również odwiedzić:

  • Zatorland – największy w Europie park ruchomych dinozaurów, mitologii, owadów oraz lunapark;
  • Mini ZOO i Park Rozrywki Inwałd – miejsce to pozwala na korzystanie z wielu ciekawych atrakcji oraz bliskie spotkanie z rodzimymi i egzotycznymi zwierzętami;
  • Interaktywne Centrum Pszczelarstwa APILANDIA – to miejsce, które łączy rozrywkę i edukację, oferując możliwość stania się na chwilę członkiem pszczelej społeczności;
  • Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II – wycieczka do Wadowic to wyjątkowa okazja do poznania życia Papieża Polaka, a także zwiedzenia miasta, które słynie z pięknych zabytków oraz przepysznych kremówek.

Podsumowanie

Wakacje z małymi i nieco starszymi dziećmi mogą być udane! Wystarczy odpowiednio wybrać miejsce pobytu, aby cieszyć się możliwością spędzania wolnego czasu na wiele różnych sposobów. Domki Słoneczne Wzgórze zapewniają komfort i wygodę wypoczynku, a także liczne atrakcje dla dzieci, dzięki którym skorzystają także rodzice, ciesząc się pełnią relaksu.