Domki wakacyjne to idealny wybór dla każdego, kto pragnie cieszyć się maksymalnym komfortem wypoczynku. Decydując się na pobyt w całorocznych Domkach Słoneczne Wzgórze, można dodatkowo korzystać z licznych atrakcji, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Dlaczego domki wakacyjne zapewniają wysoki komfort wypoczynku? Co koniecznie trzeba wiedzieć przed wyborem obiektu noclegowego? Sprawdź teraz!

Planując pobyt w Dolinie Karpia, warto poznać wszystkie zalety wypoczynku na Słonecznym Wzgórzu w Przybradzu. Domki Słoneczne Wzgórze znajdują się w cichej, spokojnej okolicy, jednak bez problemu można z nich dotrzeć m.in. do Energylandii, Zatorlandu, Inwałd Parku, a także innych atrakcji turystycznych i często odwiedzanych przez turystów miast.

Z jakich udogodnień mogą korzystać Goście domków wakacyjnych?

Domki wakacyjne często kojarzą się z niskim standardem wypoczynku, ograniczoną powierzchnią użytkową i brakiem wygody, jednak na Słonecznym Wzgórzu każdy może poczuć się jak we własnym domu! Dlaczego warto zarezerwować nocleg w Domkach Słoneczne Wzgórze? Poznaj 7 ważnych udogodnień, które wpływają na komfort wypoczynku.

1. Domki wakacyjne zapewniają niezależność

Podczas krótszego lub dłuższego urlopu nic nie powinno nas ograniczać. Rezerwując nocleg w hotelu, nie można w pełni cieszyć się niezależnością. Pytające spojrzenia recepcjonistów, utrudniające relaks odgłosy zza ściany, a także imprezy firmowe i przyjęcia okolicznościowe, które często organizowane są w hotelowej sali bankietowej, sprawiają, że pobyt w drogim obiekcie noclegowym, staje się uciążliwy. Rezerwując nocleg w Domkach Słoneczne Wzgórze, można uniknąć wszystkich niedogodności, które wiążą się z pobytem w hotelach. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy przestronne apartamenty, w których można cieszyć się prywatnością i spędzać czas w ulubiony sposób.

2. Pełna swoboda wypoczynku

Masz ochotę poleniuchować? Chcesz uspokoić emocje związane z wizytą w Energylandii lub zregenerować siły po nieprzespanej nocy? A może pragniesz aktywnie spędzić czas w rodzinnym gronie? Na Słonecznym Wzgórzu możesz cieszyć się wyjątkową swobodą wypoczynku oraz prywatnością, którą zapewniają samodzielne apartamenty z obszernymi tarasami. Każdy domek to oddzielny obiekt noclegowy, który pozwala poczuć się jak we własnej przestrzeni mieszkalnej.

3. Duży metraż apartamentów

Apartamenty na Słonecznym Wzgórzu zostały zaprojektowane w sposób, który pozwala cieszyć się wypoczynkiem w większym gronie rodziny i przyjaciół. Każdy lokal mieszkalny to aż 52m² funkcjonalnej i kompleksowo wyposażonej przestrzeni! Standardowy pokój hotelowy dla 4 osób to około 16m² przestrzeni użytkowej, czyli ponad 3 razy mniej niż zapewniają Domki Słoneczne Wzgórze.

4. Wyjątkowa, rodzinna atmosfera

Choć Domki Słoneczne Wzgórze zapewniają poczucie prywatności, to na terenie ośrodka można cieszyć się wyjątkową, rodzinną atmosferą, która sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

5. Plac zabaw i inne atrakcje dla dzieci

Domki wakacyjne to doskonałe miejsce do wypoczynku z małymi dziećmi, które na pewno nie będą narzekały na nudę! Na Słonecznym Wzgórzu można korzystać z bezpiecznego, nowoczesnego i bogato wyposażonego placu zabaw, boiska do piłki nożnej oraz przestrzeni wspólnej, która ułatwia opiekę nad najmłodszymi uczestnikami wyjazdu.

6. Zadaszony, podgrzewany basen

Podczas urlopu nie można zapomnieć o błogim relaksie i dobrej zabawie. W zadaszonym, podgrzewanym basenie można do woli cieszyć się beztroską zabawą, a także odzyskać siły po trudach związanych ze zwiedzaniem okolicy. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy także niezbędne wyposażenie, które uprzyjemnia zabawę w basenie.

7. Prywatna przestrzeń na zewnątrz domków

Każdy domek wakacyjny ma duży, wyposażony w meble i sprzęt do grillowania taras z przepięknym widokiem. Przestrzeń na zewnątrz apartamentu pozwala cieszyć się odpoczynkiem na świeżym powietrzu, ułatwiając zagospodarowanie wolnego czasu.

Spędzając czas na tarasie, można dodatkowo cieszyć oko pięknym widokiem beskidzkich krajobrazów.

Podsumowanie

Precyzyjnie wybrana lokalizacja sprawia, że Domki Słoneczne Wzgórze w Przybradzu stanowią idealną bazę wypadową do zwiedzania Małopolski, zapewniając ciszę, spokój, wysoki standard wypoczynku w przestronnych apartamentach, a także dodatkowe udogodnienia. Można tutaj w pełni zrelaksować się po całodziennym zwiedzaniu i korzystaniu z licznych atrakcji turystycznych, a także cieszyć się błogim, leniwym odpoczynkiem! Dla zainteresowanych aktywnym spędzaniem wolnego czasu oraz poznawaniem najbliższej okolicy oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów.