Jesień to idealny czas, aby odwiedzić Domki Słoneczne Wzgórze w Przybradzu i skorzystać z wyjątkowych atrakcji Energylandii. Choć ten Park Rozrywki najczęściej kojarzymy z latem i wakacyjnymi wyjazdami, to poza sezonem także wiele się tutaj dzieje. Sprawdź, dlaczego warto odwiedzić Zator jesienią.

Jeżeli szukasz sposobu na wykorzystanie wolnego czasu, to koniecznie musisz odwiedzić Zator, a przekonasz się, że czeka tutaj na Ciebie masa ciekawych atrakcji. Domki Słoneczne Wzgórze to doskonała baza wypadowa do zwiedzania okolicy oraz miejsce, w którym przez cały rok możesz cieszyć się wygodą i komfortem wypoczynku.

Poza sezonem turystycznym unikniesz wakacyjnych tłumów oraz zyskasz okazję do podziwiania wyjątkowego spektaklu, który w Dolinie Karpia funduje przygotowująca się do zimowego snu natura. Urzekająca feeria barw jesieni sprawia, że widoki stają się jeszcze piękniejsze, zachęcając do czerpania przyjemności z aktywności na świeżym powietrzu.

Zator słynie z Parku Rozrywki Energylandia, w którym nie brakuje okazji do udanej zabawy. Jesienny sezon w Energylandii zapowiada się niezwykle ciekawie, dlatego warto już dziś zarezerwować nocleg na Słonecznym Wzgórzu i zacząć przygotowywać się do odwiedzenia Zatora z rodziną lub przyjaciółmi. W sezonie jesiennym Energylandię odwiedzają również wycieczki szkolne – Domki Słoneczne Wzgórze są przygotowane na pobyt grup zorganizowanych, zapewniając wyjątkowy komfort wypoczynku dla Gości z każdej grupy wiekowej.

Jesienne atrakcje Energylandii

Lista ciekawych atrakcji, które oferuje Energylandia, jest bardzo długa. Odbywają się tutaj wyjątkowe wydarzenia, dzięki którym pobyt w Zatorze będzie jeszcze przyjemniejszy. Nocleg na Słonecznym Wzgórzu pozwoli w pełni wykorzystać okazję do doskonałej zabawy, zapewniając idealne warunki do relaksu i regeneracji organizmu.

Tej jesieni w Energylandii będzie się działo! Zaplanowane wydarzenia na pewno spełnią oczekiwania małych i dużych turystów, gwarantując masę niezapomnianych wrażeń.

Oktoberfest w Energylandii

Od 5 września do 9 października w Energylandii odbywa się Oktoberfest. Kojarzone z naszymi zachodnimi sąsiadami dożynki chmielne to jedyna i niepowtarzalna okazja do biesiadowania w wyjątkowej scenerii, spróbowania smacznych dań z grilla i delektowania się bursztynowym trunkiem. Biesiadowanie w monachijskim stylu w Zatorze? To możliwe! Możecie się o tym przekonać, decydując się na wycieczkę do Energylandii. Domki Słoneczne Wzgórze zapraszają, służąc nie tylko noclegiem, ale także zapleczem niezbędnym do efektywnej regeneracji.

Złota Polska Jesień w Energylandii

Od 5 września do 9 października możecie w Energylandii poznać wszystkie uroki jesieni. Na krótki czas Park Rozrywki diametralnie zmieni swój wygląd, ukazując się w całkiem innej odsłonie. Złota Polska Jesień w Energylandii zaskoczy masą ciekawych atrakcji w postaci pokazów i widowisk. Tylko tutaj można zobaczyć kilkaset ton dyń w jednym miejscu, podziwiać inne, jesienne dekoracje, a także do woli korzystać z wyjątkowych atrakcji, które znajdują się na terenie Energylandii.

Halloween Time w Energylandii

Od 10 października w Energylandii czekają na Was nieco inne atrakcje. Zbliżające się święto duchów i potworów zawita do Parku Rozrywki, jednak nie macie się czego obawiać! Zarówno mali, jak i nieco więksi turyści będą mogli w pełni wykorzystać spędzony w Energylandii czas, na krótką chwilę przenosząc się do pełnej magii i zabawy krainy, w której strachy i potwory, mają bardzo miłe usposobienie. W planach wydarzenia znajdują się np. pokazy i specjalnie wydzielona Strefa Grozy, w której będzie znajdował się Dom Strachów.

Kulminacją Halloween Time w Energylandii będzie Halloween Night. 22 października w Energylandii będzie można obejrzeć różne pokazy i widowiska, a także podnieść poziom adrenaliny w czterech Domach Strachów, w których nie zabraknie różnych upiorów i przerażającej scenografii.

Podsumowanie

Jesień w Energylandii zapowiada się naprawdę ciekawie. Na turystów czeka tutaj wiele wyjątkowych atrakcji, z których będzie można skorzystać, ciesząc się brakiem wakacyjnych tłumów. Taka okazja do udanej zabawy przez długi czas się nie powtórzy, dlatego już teraz rezerwujcie czas i nocleg na Słonecznym Wzgórzu! U nas o każdej porze roku wypoczniecie w komfortowych warunkach i zregenerujecie organizm w podgrzewanym basenie po udanej zabawie w Parku Rozrywki.