Zator to niewielkie miasto położone w województwie małopolskim, powiecie oświęcimskim. Na swoim terenie posiada kilka atrakcji turystycznych, z których największą wydaje się być Energylandia, czyli największy w Polsce Rodzinny Park Rozrywki. Warto przyjechać tu dla przeżycia niesamowitych wrażeń, niemniej jednak jeden dzień to zdecydowanie za mało, aby skorzystać ze wszystkich możliwych atrakcji. Z tego też powodu wiele osób oferuje noclegi w Zatorze dla przyjeżdżających rodzin. Jednym z takich miejsc są domki Słoneczne Wzgórze położone zaledwie 6 km od parku rozrywki, w cichej i przyjemnej okolicy.

Zator i jego atrakcje

Wydawałoby się, iż jedyną wartą zobaczenia – i niewątpliwie skorzystania – atrakcją jest wspomniana właśnie Energylandia. Urlop w Zatorze może jednak nakłonić do odwiedzenia także innych wyjątkowych miejsc. Jednym z nich jest z całą pewnością położony na terenie miasta lunapark „Zatorland”, w skład którego wchodzi Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Świętego Mikołaja, Park Bajek i Stworzeń Wodnych oraz Park Owadów. Na terenie Lunaparku znajduje się między innymi kino 5D. Przyjeżdżając do Zatora warto również wziąć ze sobą rowery, gdyż jest to idealne miejsce na rodzinne wycieczki rowerowe. Na terenie miasta znajduje się wiele tras rowerowych o różnej długości oraz różnym stopniu trudności jak na przykład: Dookoła Doliny Karpia, Dookoła Stawów Pełnych Karpia, czy Szlak Wiślany. Warto zaznaczyć, iż nowoczesne apartamenty w Zatorze znajdują się niedaleko znanych na terenie małopolski łowisk wędkarskich. Ciekawostką jest fakt, iż w okresie bożonarodzeniowym znaczna część mieszkańców województwa małopolskiego kupuje karpie pochodzące z zatorskich hodowli, gdyż uważane są one na tym terenie za najlepsze. Poza Zatorem w niedalekiej odległości znajdują się Wadowice, gdzie na rynku można zjeść słynne kremówki, Oświęcim oraz Inwałd, w którym również znajdują się ciekawe atrakcje – Park Miniatur oraz Dinolandia.

Idealny odpoczynek…

Słoneczne Wzgórze znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, przyjaznej dla rodzin z dziećmi, gdzie wynajmowane są domki. Zator nie musi być więc kojarzony ze zgiełkiem miasta, czy też zatłoczonym rynkiem – wręcz przeciwnie, wynajmując domki na Słonecznym Wzgórzu wybieramy spokój i ciszę, a więc to, co jest najbardziej potrzebne do idealnego, wymarzonego odpoczynku. Ponadto miejsce to dzieli od Energylandii zaledwie 6 km, a więc do 10 minut drogi samochodem. Dzięki temu można spędzić nawet kilka dni w tym niesamowitym miejscu! Wybór noclegów na terenie Słonecznego Wzgórza to wybór pięknych widoków i bezpiecznego wypoczynku z całą rodziną!

Nie tylko dla dorosłych

Domki Słoneczne Wzgórze oferują szeroki zakres usług – noclegi dla rodzin z dziećmi, par, czy też grupy znajomych. Teren wynajmowanych domków jest w pełni bezpieczny, ogrodzony. W jego obrębie znajduje się plac zabaw oraz inne atrakcje dla dzieci, które mogą również w miły sposób spędzić popołudnia. Domki i apartamenty są przygotowane specjalnie dla gości, aby czuli się oni swobodnie, przyjemnie i komfortowo. Bezpłatny parking oraz wifi to kolejne atuty tych noclegów. Jeśli zastanawiasz się, gdzie w tym roku będzie bezpiecznie pojechać na urlop, nie rób tego dłużej i już dziś zarezerwuj noclegi, Zator to naturalny wybór!

Dlaczego akurat Zator?

Wbrew pozorom jest to miasto, w którym znajduje się naprawdę wiele atrakcji. Urlop w Zatorze z pewnością okaże się bardzo udany! Ponadto wakacje spędzone w Polsce to zawsze gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich najbliższych. Wybór Zatora – to dodatkowo gwarancja naprawdę udanej zabawy w pobliskiej Energylandii. Domki Słoneczne Wzgórze oferują to wszystko w niezwykle konkurencyjnej cenie z gwarancją pięknych widoków i cichej, spokojnej atmosfery.

Zarezerwuj swój nocleg już teraz, kliknij tutaj