Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, ale Wy możecie do nas przyjechać już teraz!

Ze względu na sytuację, z jaką mamy do czynienia, plany urlopowe wielu z nas zostały zmienione, a niektóre wyjazdy zupełnie odwołane. Docierające z mediów informacje dotyczące koronawirusa mogą budzić strach, obawy o zdrowie swoje i najbliższych, a z drugiej strony powodować zmęczenie. Jeśli należysz do grupy osób znużonych tym, co dzieje się wokół, jeśli marzysz o chwili spokoju i wytchnienia, Słoneczne Wzgórze ma ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości, którzy chcieliby odpocząć od medialnego szumu, przygotowaliśmy noclegi usytuowane w Przybradzu, spokojnej okolicy Zatora i Wadowic. Domki Słoneczne Wzgórze to kompleks dziesięciu nowoczesnych apartamentów. Zostały one zaprojektowane z myślą o odpoczynku w gronie najbliższych ze wspaniałym widokiem na Beskidy. Na jeden domek składają się dwie sypialnie, łazienka z prysznicem, salon z TV i kuchnia z pełnym wyposażeniem. Powierzchnia każdego apartamentu to 52m² gustownie zaprojektowanej przestrzeni wyposażonej w klimatyzację dla zapewnienia pełnego komfortu odpoczywających. Ogólnodostępny jest również Internet światłowodowy. Ponadto Goście mogą skorzystać z tarasu, połączonego bezpośrednio z apartamentem, na którym znajduje się grill i zejście do ogródka, gdzie atrakcje dla siebie znajdą najmłodsi goście. Są wśród nich huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, trampolina oraz boisko sportowe. Kompleks jest ogrodzony, dzięki czemu nasi Goście mogą czuć się bezpiecznie, a oddalenie od miejskiego zgiełku gwarantuje udany wypoczynek w bezpośredniej bliskości przyrody. Krótko mówiąc – to idealne miejsce, by zrelaksować się i w ciszy, nieco sielskiej i wiejskiej atmosferze, spędzić kilka dni i zregenerować siły.

Jednocześnie jest to dobra baza wypadowa do znajdujących się w stosunkowo niedużej odległości miast i znajdujących się w nich atrakcji: Zatora, Wadowic, Inwałdu, Oświęcimia i Krakowa. Przybradz jest też jedną z miejscowości należących do Doliny Karpia, lokalizacyjnie stanowić więc będzie niemałą atrakcję dla miłośników wędkowania i słynnego zatorskiego karpia.