Na mapie Polski przybywa coraz więcej miejsc pełnych przeróżnych atrakcji. Mogą to być parki rozrywki, wesołe miasteczka, parki wodne czy baseny termalne. Bardzo często takie miejsca wraz z otaczającymi je restauracjami, barami, pubami, czy tętniącymi życiem klubami nocnymi tworzą cały kompleks. To miejsca, w których każdy znajdzie odpowiednią dla siebie formę rozrywki. Niezależnie od przedziału wiekowego. Wszystko to powoduje, że każde z takich miejsc cieszy się dużą popularnością, przez co odwiedza je mnóstwo osób. Do najatrakcyjniejszych kompleksów rozrywkowych, które cieszą się najlepszą renomą i uznaniem ściągają ludzie z najodleglejszych zakątków naszego kraju, a nawet i spoza jego granic.

Co z noclegiem w takim miejscu?

Dla osób, które odwiedzając najpopularniejsze i najbardziej rozrywkowe miejsca w kraju, które muszą przyjechać z naprawdę bardzo daleka podstawową rzeczą jest nocleg. Jednym z najważniejszych pytań jakie mogą się w tym momencie pojawić jest to czy w miejscu, które jest sercem rozrywki istnieje dobry nocleg? Czy w ogóle jest możliwość aby zrelaksować się i w pełni wyciszyć po całym dniu pełnym zabawy i adrenaliny? W miejscu, do którego każdego dnia przybywa niezliczona ilość ludzi oczekujących wspaniałej i niezapomnianej rozrywki? Wydawać by się mogło, że jest to nierealne lub graniczy z cudem. Nic bardziej mylnego !

Domki Słoneczne Wzgórze – cichy, spokojny nocleg w epicentrum rozrywkowego świata.

Zator, stał się ostatnio miejscem szczególnie odwiedzanym przez miliony ludzi z całego kraju, a także państw sąsiednich. Wszystko to za sprawą Energylandii – jednego z największych i najszybciej rozwijających się parków rozrywki w Europie. To miejsce, które łączy w sobie jednocześnie park rozrywki, wesołe miasteczko oraz park wodny. Znaleźć tutaj można także teatr, kino oraz niezliczoną ilość restauracji. Ponadto każdego roku Energylandia wzbogaca się o nowe, najbardziej ekstremalne atrakcje. Nic więc dziwnego że Zator stał się jednym z najważniejszych i najczęściej odwiedzanych punktów rozrywkowych na mapie Polski.

Ogromna rzesza ludzi przyjeżdża tutaj z myślą o pozostaniu na co najmniej kilka dni. Jednym z najbardziej cenionych udogodnień w tak zatłoczonych i głośnych miejscach jest cichy i spokojny nocleg, który pomimo obecności wielu atrakcji pomoże w pełnym wypoczęciu po całym dniu pełnym wrażeń.

Takim miejscem są niewątpliwie Domki Słoneczne Wzgórze! Wybudowane zostały z myślą spełnienia oczekiwań i potrzeb specjalnie tych, którzy niezwykle cenią sobie codzienną dawkę snu, spokoju oraz wypoczynku. Lokalizacja apartamentów została dobrana tak, aby znajdowała się ona blisko największego w Polsce parku rozrywki Energylandia, jednocześnie zachowując od niego taką odległość, aby hałas jaki generuje nie przeszkadzał w wypoczynku. Domki Słoneczne Wzgórze z racji miejsca w jakim są usytuowane zapewniają dogodne zwiedzanie pozostałych pobliskich atrakcji. Najbardziej atrakcyjnymi i obowiązkowymi do odwiedzenia miejscami podczas pobytu w apartamentach Domki Słoneczne Wzgórze niewątpliwie są:

  • Energylandia – Największy Rodzinny Park Rozrywki, który oddalony jest o zaledwie 6 km od apartamentów;
  • Zatorland, Zator – największy Park ruchomych dinozaurów, który znajduje sie w odległości 7 km;
  • Inwałd Park – oddalony o 12 km
  • Park Miniatur Świat Marzeń – w odległości 8,5 km
  • Wadowice Rynek -10 km
  • Kalwaria Zebrzydowska – oddalona o 20 km
  • Muzeum Auschwitz-Birkenau, Oświęcim znajdujące się w odległości 18,6 km
  • Kraków Rynek – oddalony od niespełna 50 km

Na terenie obiektu znajduje się 6 apartamentów, każdy o powierzchni 52m², które mogą pomieścić od 4 do 6 osób. Wyposażone są we wszystko co potrzebne do grillowania, gotowania, odpoczynku i zabawy. Każdy dom posiada indywidualny taras z grillem oraz dostęp do internetu. Jak wiemy Energylandia będzie obiektem otwartym również zimą, dlatego nasze apartamenty są całoroczne.

Domki Zator Słoneczne Wzgórze

Podsumowanie

Apartamenty Domki Słoneczne Wzgórze posiadają wszystko, co jest niezbędne do spędzenia kilku chwil w ciszy i spokoju. Miejsce to pozwala na prawdziwy chillout po wizytach w najbardziej zatłoczonych atrakcjach okolicy. Potwierdzają one również tezę, że również i w najbardziej zatłoczonych rozrywkowych miejscach, gdzie życie tętni przez cały dzień można znaleźć wspaniałe domki, lokale czy apartamenty, których oferta i profesjonalne podejście do oczekiwań klienta pozwoli na zaznanie chwil zupełnego relaksu i spokoju.