Szukając miejsca, w którym spędzimy letni urlop, warto postawić na dodatkowe atrakcje i udogodnienia. Pozwolą one w pełni wykorzystać wolny czas po zwiedzaniu zabytków, a także korzystaniu z innych atrakcji turystycznych. Dlaczego nocleg z basenem to doskonały wybór? Czy możliwość korzystania z dodatkowych atrakcji na terenie obiektu noclegowego musi oznaczać ogromne wydatki? Sprawdź!

Długo wyczekiwany urlop powinien gwarantować możliwość spędzania wolnego czasu na wiele różnych sposobów. Wypoczywając w Dolinie Karpia, można nie tylko cieszyć się bliskością przepięknej przyrody, ale także m.in. korzystać z atrakcji parków rozrywki i zwiedzać zabytki. Idealnym miejscem do wypoczynku są Domki Słoneczne Wzgórze w Przybradzu koło Zatora. Położone w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy, pozwalają w pełni wykorzystać wolny czas, korzystając z dodatkowych atrakcji i udogodnień.

Na wyposażeniu Domków Słoneczne Wzgórze znajduje się wszystko, co niezbędne, aby móc cieszyć się komfortem i wygodą wypoczynku np. klimatyzacja, wyposażenie kuchni, dzięki któremu można przygotowywać posiłki, wygodne meble wypoczynkowe, telewizor, łazienka z WC, a także darmowe Wi-Fi. Każdy domek posiada duży taras, na którym znajdują się meble ogrodowe oraz grill.

Z tarasów rozpościera się zapierający dech w piersiach widok, którym można cieszyć się np. podczas spożywania posiłków. Goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu oraz zamówić wyżywienie w formie cateringu.

Domki Słoneczne Wzgórze położone są niedaleko atrakcji Zatora, zapewniając dogodny dojazd m.in. do Energylandii i Zatorlandu, a także okolicznych miejscowości, które słyną z ciekawych zabytków np. Wadowic. Ze Słonecznego Wzgórza można także wyruszyć na piesze i rowerowe wycieczki, korzystając z okolicznych szlaków turystycznych, ścieżek spacerowych i tras rowerowych. Korzystna lokalizacja sprawia, że Słoneczne Wzgórze to idealna baza wypadowa do zwiedzania Beskidu Małego.

Domki Słoneczne Wzgórze – nocleg z basenem i nie tylko…

Przestronne, samodzielne apartamenty na Słonecznym Wzgórzu to doskonały wybór dla każdego, kto chce spędzić wakacje w komfortowych warunkach. Kompleksowe wyposażenie Domków na Słonecznym Wzgórzu pozwala uniknąć zabierania ze sobą na wakacje połowy dobytku oraz znacząco ułatwia organizację czasu.

Jedną z atrakcji dla małych i dużych Gości jest podgrzewany, zadaszony basen, który pozwala m.in. zrelaksować się po emocjonującym dniu. Woda i słońce to duet idealny, jednak z basenu można także korzystać w godzinach wieczornych, ciesząc się chwilą ciszy i spokoju oraz zasłużonego odpoczynku np. po wizycie w Energylandii.

Strefa relaksu na terenie obiektu została wyposażona m.in. w leżaki i parasole, co dodatkowo umila wypoczynek.

Nową atrakcją Domków Słoneczne Wzgórze jest jacuzzi, z którego może jednocześnie korzystać aż 7 osób, ciesząc się maksymalnym odprężeniem podczas wodnego masażu.

Domki Słoneczne Wzgórze – atrakcje dla najmłodszych

Basen to nie jedyna atrakcja Domków Słoneczne Wzgórze. Po zabawie w wodzie dzieci mogą korzystać z bezpiecznego, kompleksowo wyposażonego placu zabaw, na którym znajdują się m.in. zjeżdżalnie, piaskownica i trampolina. Plac zabaw jest zgodny z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa oraz przystosowany zarówno do potrzeb maluchów, jak i starszych dzieci. Na terenie obiektu znajduje się również zachęcające do aktywności na świeżym powietrzu boisko do gry w piłkę.

Domki Słoneczne Wzgórze to także duży, zadbany ogród, który pozwala wypoczywać w otoczeniu zieleni. Do poszczególnych domków prowadzą szerokie, utwardzone alejki, po których bez problemu można poruszać się z wózkiem. To wszystko sprawia, że Domki Słoneczne Wzgórze w 100% spełniają potrzeby i oczekiwania m.in. rodzin z dziećmi, zapewniając komfort, wygodę i bezpieczeństwo podczas wypoczynku.

Dodatkowe atrakcje Domków Słoneczne Wzgórze to m.in. możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów.

Podsumowanie

Szukając komfortowego noclegu, który znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, warto zdecydować się na pobyt w Domkach Słoneczne Wzgórze. Obiekt gwarantuje maksimum komfortu i wygody oraz dodatkowe atrakcje dla Gości z wszystkich grup wiekowych.

Basen, jacuzzi, plac zabaw, duży ogród, boisko do gry w piłkę, a także nieograniczony dostęp do grilla, który znajduje się na wyposażeniu każdego apartamentu, pozwalają w pełni cieszyć się wakacyjnym wypoczynkiem. Dogodna lokalizacja to dodatkowy atut Domków Słoneczne Wzgórze, który pozwala odciąć się od hałasu i zgiełku miasta oraz uniknąć straty czasu związanej z długimi dojazdami do atrakcji turystycznych Zatoru i okolicy. Wypoczywając na Słonecznym Wzgórzu, można korzystać z atrakcji i udogodnień, które zapewniają luksusowy wypoczynek w atrakcyjnej cenie.