Obiekt noclegowy powinien zapewniać komfort, wygodę i atrakcje dla wszystkich uczestników wyjazdu. W przypadku rodzinnych wakacji czasami zmuszeni jesteśmy iść na kompromisy, przedkładając potrzeby dzieci nad potrzeby własne. Wypoczywając na Słonecznym Wzgórzu, nie trzeba martwić się brakiem atrakcji dla dzieci i dorosłych uczestników wyjazdu. Dlaczego Domki Słoneczne Wzgórze to idealne miejsce na nocleg dla całej rodziny? Sprawdź.

Planowanie rodzinnych wakacji skupia się przede wszystkim na zapewnieniu atrakcji najmłodszym uczestnikom wyjazdu. Nie ma się czemu dziwić, bo dzieci szybko się nudzą. Decydując się na pobyt w Zatorze, można zyskać pewność, że każdy z członków rodziny będzie w pełni zadowolony. Dolina Karpia oferuje wiele różnorodnych atrakcji dla małych i dużych turystów. Beskid Mały to idealne miejsce do wypoczynku zarówno dla fanów mocnych wrażeń, których dostarcza wizyta m.in. w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia, jak i turystów chcących zwiedzać zabytki, wypoczywać nad wodą lub cieszyć się pięknem wyjątkowych krajobrazów.

Domki Słoneczne Wzgórze – nocleg dla każdej grupy wiekowej

Jakie kryteria powinien spełniać obiekt noclegowy, aby rodzinne wakacje były udane? Bardzo ważny jest komfort wypoczynku, na który wpływa możliwość korzystania z dużej oraz kompleksowo wyposażonej przestrzeni. Domki Słoneczne Wzgórze w Przybradzu koło Zatora pozwalają w pełni cieszyć się poczuciem prywatności i swobodą spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie. Przestronne apartamenty zostały wyposażone we wszystko, co niezbędne na co dzień, więc nie trzeba zabierać ze sobą na wakacje połowy dobytku. Jest to szczególnie ważne, gdy podróżujemy z niemowlętami i małymi dziećmi.

Na wyposażeniu apartamentów znajdują się m.in. kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna, lodówka, naczynia i akcesoria kuchenne, a także pościel, ręczniki i suszarka. Klimatyzacja i automatyczne rolety pozwalają cieszyć się komfortem i wygodą wypoczynku nawet podczas upałów, zapewniając dodatkowo idealne warunki do wypoczynku dla maluchów, które potrzebują popołudniowej drzemki. Telewizor i bezpłatne WiFi pozwalają wypełnić wolny czas nieco starszym dzieciom i nastolatkom, kiedy np. pogoda nie będzie zachęcała do aktywności na świeżym powietrzu. Każdy domek ma duży taras, na którym znajdują się zestaw mebli ogrodowych i grill. Z tarasu można podziwiać przepiękne widoki, ciesząc się bliskością przyrody oraz ciszą i spokojem, który zapewnia lokalizacja Słonecznego Wzgórza.

Jakie atrakcje zapewniają Domki Słoneczne Wzgórze?

Doskonała lokalizacja Domków Słoneczne Wzgórze pozwala szybko dotrzeć do wszystkich atrakcji Zatoru i okolicy np. do Energylandii, Parku Dinozaurów ZATORLAND, Parku Miniatur „Świat Marzeń” w Inwałdzie, a także ciekawych zabytków Wadowic i Oświęcimia, kąpielisk oraz szlaków pieszych i rowerowych. Ale to nie wszystko!

Na terenie Słonecznego Wzgórza także nie brakuje ciekawych atrakcji. Duży, zadbany ogród został przystosowany do potrzeb różnych grup turystów. Można tutaj swobodnie poruszać się z wózkiem dziecięcym oraz pozwolić dziecku na korzystanie np. z rowerka biegowego lub innego pojazdu.

Specjalnie dla dzieci i potrzebujących chwili spokoju rodziców powstał bezpieczny plac zabaw, z którego mogą korzystać nie tylko maluchy. Huśtawka, zjeżdżalnia, trampolina, piaskownica i inne wyposażenie gwarantują, że dzieci nie będą się nudzić. Zadbany trawnik to idealne miejsce do wypoczynku dla niemowląt – wystarczy rozłożyć koc, aby maluch mógł przebywać na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni. Starsze dzieci i dorośli mogą korzystać z boiska, które zachęca do aktywności na świeżym powietrzu.

Otoczenie Domków Słoneczne Wzgórze zapewnia ciszę, spokój i możliwość przebywania w otoczeniu pięknej przyrody Beskidu Małego. Osoby chcące zwiedzić okolicę, mogą skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni rowerów.

Domki Słoneczne Wzgórze oferują również inne atrakcje – zadaszony, podgrzewany basen oraz jacuzzi, dzięki którym można zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Odpoczynek w wodzie to jeden z najskuteczniejszych sposobów na rozładowanie napięcia. Strefa wodnego relaksu została wyposażona w leżaki i parasole. Z relaksu w wodzie można korzystać nie tylko w ciągu dnia, ale także wieczorem, gdy dzieci spokojnie śpią, a rodzice potrzebują chwili tylko dla siebie.

Podsumowanie

Domki Słoneczne Wzgórze to doskonała baza wypadowa, z której można szybko dotrzeć do wszystkich atrakcji Doliny Karpia. Można tutaj również w pełni wypocząć, ciesząc się spędzaniem wolnego czasu na wiele różnych sposobów. Atrakcje dla dzieci i dorosłych pozwalają wypełnić wolny czas i zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Piękny ogród, kącik dla dzieci, plac zabaw, basen, jacuzzi oraz kompleksowe wyposażenie przestronnych apartamentów to wszystko, czego potrzeba do udanego, rodzinnego wypoczynku!