Oferty first minute cieszą się rosnącą popularnością, co ma związek z ich licznymi zaletami. Decydując się na rezerwację wakacyjnego terminu z wyprzedzeniem, można sporo zyskać. Dlaczego już dziś warto zaplanować pobyt na Słonecznym Wzgórzu? Sprawdź i skorzystaj z wyjątkowej okazji do oszczędności.

Gdy za oknem mroźno i śnieżnie, zaczynamy marzyć o słonecznych wakacjach. Warto pójść o krok dalej, nie poprzestając jedynie na marzeniach, i od razu zarezerwować wakacyjny termin w Domkach Słoneczne Wzgórze. Dzięki zimowej rezerwacji first minute można zyskać m.in. większą swobodę wyboru terminu wypoczynku i sporo zaoszczędzić! Wypoczynek na Słonecznym Wzgórzu pozwoli w pełni wykorzystać potencjał przepięknej, cichej okolicy oraz zyskać idealną bazę wypadową do zwiedzania Beskidu Małego.

First minute – co oznacza ta oferta?

Oferty first minute to doskonały wybór dla osób, które wcześniej znają termin wakacyjnego urlopu. Wiedząc, kiedy będziemy mogli wykorzystać czas przeznaczony na letni wypoczynek, możemy już zimą poszukać idealnego noclegu. Czy to dobry pomysł? Jak najbardziej tak, bo możemy swobodnie wybierać spośród różnych terminów oraz obiektów noclegowych.

Na Słonecznym Wzgórzu czekają na Was wygodne, przestronne apartamenty z tarasami, w których wypoczniecie po trudach zwiedzania okolicy, a także miło spędzicie czas z rodziną i przyjaciółmi. Otoczenie obiektu zapewnia wszystko, co potrzebne, aby w pełni cieszyć się błogim relaksem. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy m.in. niezbędne wyposażenie tarasów i ogrodów, podgrzewany, zadaszony basen, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a także zadbany ogród.

Możliwość wcześniejszej rezerwacji noclegu na Słonecznym Wzgórzu pozwala uniknąć kompromisów, które związane są z szukaniem miejsca do wypoczynku na ostatni moment, ale to nie wszystko, bo wcześniej, znaczy także dużo taniej.

Co ważne, wakacje first minute pozwalają w 100% dopasować nocleg do swoich indywidualnych potrzeb oraz liczby uczestników wyjazdu, zachowując jednocześnie możliwość elastycznej zmiany wakacyjnego grafiku. Ile można zaoszczędzić? Dla chcących cieszyć się wszystkimi atrakcjami, które oferuje Zator, przygotowaliśmy wyjątkowe oferty kilkudniowego wypoczynku w bardzo atrakcyjnej cenie. Dłuższy pobyt pozwoli nie tylko poznać ofertę okolicznych parków rozrywki np. Energylandii, ale także zwiedzić ciekawe zabytki, nacieszyć oko wyjątkowymi widokami i skorzystać z okazji do aktywnego wypoczynku w otoczeniu przepięknej przyrody.

Skorzystaj z oferty wakacji na Słonecznym Wzgórzu już dziś!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów, przygotowaliśmy dwie wyjątkowe oferty dłuższego pobytu w Przybradzu koło Zatora, które pozwolą spędzić niezapomniane chwile w Małopolsce.

OFERTA TYGODNIA: 4 osoby, 7 dni + śniadania

Niezapomniany tydzień w Domkach Słoneczne Wzgórze to wyjątkowa okazja do wypoczynku połączonego z poznawaniem atrakcji turystycznych okolicy.

7 dni na Słonecznym Wzgórzu pozwoli w pełni naładować akumulatory oraz poznać wszystkie atrakcje Doliny Karpia. Za tygodniowy pobyt z rodziną w Domkach Słoneczne Wzgórze zapłacisz obecnie 3900 zł – regularna cena tego pakietu to ponad 5000 zł! Oferta first minute dla 4 osób uwzględnia:

  • wypoczynek w samodzielnym, funkcjonalnym i kompleksowo wyposażonym apartamencie;
  • pyszne, pożywne śniadania;
  • bezpłatne korzystanie z atrakcji naszego obiektu.

OFERTA TYGODNIA: 6 noclegów dla rodziny i darmowe bilety do Energylandii

Preferujecie samodzielne przygotowywanie posiłków? Jeżeli tak, to możecie skorzystać z oferty first minute bez śniadań w cenie, ale z darmowymi biletami do Energylandii! Za 6 noclegów dla 4 osób zapłacicie jedynie 3500 zł, zamiast ponad 5000 zł, zyskując dodatkowo 2 bilety normalne i 2 bilety ulgowe do wyjątkowego parku rozrywki, w którym każdy znajdzie idealne dla siebie atrakcje.

Oferta uwzględnia:

  • noclegi w kompleksowo wyposażonym, wygodnym apartamencie;
  • bezpłatny dostęp do wszystkich atrakcji naszego obiektu.

Każdy z naszych apartamentów zapewnia komfort, wygodę i poczucie prywatności. Na terenie obiektu możecie korzystać z darmowego Wi-Fi oraz spędzać czas w ulubiony sposób np. przy grillu, który jest na wyposażeniu każdego z tarasów oferowanych apartamentów.

Gratis dodajemy przepiękne widoki, miłą atmosferę, a także zachęcające do aktywnego spędzania czasu otoczenie.

Podsumowanie

6 lub 7 dni spędzonych w Zatorze z pewnością pozwoli w pełni nacieszyć się wszystkimi atrakcjami okolicy. Wypoczynek w dużych, wygodnych i w pełni wyposażonych apartamentach z tarasami widokowymi to idealna opcja dla rodzin, które szukają nie tylko bezpiecznego obiektu noclegowego, ale także chcą odpoczywać w cichej, spokojnej okolicy, w której nie sposób się nudzić. Dzięki ofercie first minute możecie już teraz zarezerwować nocleg na Słonecznym Wzgórzu w atrakcyjnej, znacznie obniżonej cenie, zyskując gwarancję udanego wypoczynku.

Oferta dostępna tylko przez rezerwację telefoniczną pod nr tel. 889 271 475.

Serdecznie zapraszamy!