Domki w Przybradzu w tym sezonie są uzbrojone po zęby… Oczywiście chodzi o moc atrakcji oraz mnóstwo możliwości zagospodarowania wolnego czasu zarówno dla rodzin z dziećmi, grup zorganizowanych, par, jak i grup znajomych! A nasza oferta Mikołajki 2021 to tak naprawdę tylko jedna z głównych opcji. Dlaczego? Okazuje się bowiem, że przełom listopada i grudnia to bardzo gorący okres na Słonecznym Wzgórzu, ponieważ wiele rodzin rezerwuje weekend na tytułowe Mikołajki, a część z nich zgłasza się jeszcze wcześniej, aby zaliczyć wszystkie imprezy w Energylandii od Andrzejek, po Winter Kingdom z całym dobrodziejstwem oferty. Jeśli rzeczywiście nie masz pomysłu, jak spędzić ten czas, czytaj dalej!

MEGA OPCJA: Winter Kingdom w Energylandii & Oferta Mikołajki 2021

Nie ukrywamy, że to jest największy hit, którzy przyciąga ludzi z najdalszych zakątków Polski, aby właśnie tutaj przeżyć niezwykłą zimową przygodę z prezentami, fantastyczną zabawą i św. Mikołajem w rolach głównych! Nie bądź bierny i choć raz przyjedź do Doliny Karpia na to wydarzenie, a z pewnością będziesz tu wracać z bliskimi, znajomymi czy podczas firmowych wyjazdów. Specjalnie dla Ciebie dostosowaliśmy swoją ofertę do kalendarza wydarzeń w Energylandii i zachęcamy do skorzystania z noclegu na Słonecznym Wzgórzu, gdzie po dniu pełnym zabawy, odpoczniesz, zrelaksujesz się i nabierzesz sił na kolejną dawkę atrakcji.

Spotkania ze św. Mikołajem z roller coasterami w tle

W ramach Winter Kingdom zaplanowane są spotkania ze św. Mikołajem, który da Twoim pociechom wiele powodów do radości, w tym podarunki, pamiątkowe zdjęcie oraz udowodni niedowiarkom, że naprawdę istnieje. Warunek? Trzeba być grzecznym…

Premiera – Ogród Świateł

5 mln świateł to nie przelewki, a zobaczyć je wszystkie można tylko w Ogrodzie Świateł w Energylandii, który lśniąc różnymi kolorami stanie się najbardziej rozświetlonym obiektem tego typu w Polsce. Na terenie całego Parku Rozrywki będą rozlokowane różne konstrukcje, figury i wielka, mierząca 17 m świąteczna choinka, mieniąca się przeszło 2 tysiącami bombek i innych dekoracji. Warto to zobaczyć na własne oczy.

Inne aktywności i zabawy

Jarmark Bożonarodzeniowy, warsztaty zdobienia pierniczków, a może jazda na łyżwach na jednym z dwóch dużych lodowisk o łącznej powierzchni 800 m²? DO wyboru, do koloru. Do tego polecamy uczestnictwo w premierowym otwarciu nowej zimowej atrakcji – Snowtubingu – czyli zjazdów ze wzniesień po wytyczonych trasach na dmuchanych pontonach.

A może Andrzejki i Mikołajki w jednym?

Czemu nie! W Energylandii 30 listopada organizowana jest zabawa andrzejkowa, gdzie będzie można szaleć i psocić w atmosferze wróżb, żartów i intrygujących animacji. A to dobry powód, by przyjechać do Przybradza wcześniej. Z kolei tuż po Andrzejkach czas na naszą ofertę Mikołajki 2021. Dlatego warto zrobić sobie tydzień pełny luzu i radości oraz zarezerwować Domki Słoneczne Wzgórze już od 30.11.2021 r. do 05.12.2021 r. włącznie. Dwie pieczenie na jednym ogniu, a więc dwa razy więcej zabawy! Brzmi nieźle, prawda?

OK, a nocleg?

W czasie, kiedy tyle będzie się działo, warto już dziś pomyśleć o logistyce i zakwaterowaniu, dlatego polecamy Domki Słoneczne Wzgórze w Przybradzu. Spokojnie, nasze obiekty to ogrzewane, murowane budynki, które działają przez cały rok i tylko czekają aż się w nich zakwaterujesz. Najpierw ujrzysz Słoneczne Wzgórze, a na nim sylwetki naszych domków. Kiedy wjedziesz na grodzony i stale monitorowany teren obiektu, swoje auto zaparkujesz wygodnie na dużym i darmowym parkingu. Następnie czas na odebranie kluczy i kwaterunek, gdzie czekają na Ciebie i Twoich bliskich nowoczesne, cieplutkie i przyjemnie urządzone apartamenty. A w nich komfortowe meble, duże i schludne przestrzenie oraz darmowy dostęp do Wi-Fi, duży TV z wygodną sofą, automatyczne rolety dające prywatność i piękne widoki z okna tarasowego. Ponadto, do Twojej dyspozycji jest ogród z placem zabaw oraz podgrzewany basen z zadaszeniem (lubisz morsować?). Jeśli będziesz miał ochotę, to możesz skorzystać z opcji zamówienia pożywnego śniadania, które przyjedzie do Twojego domku o poranku i od razu postawi Cię na nogi.

To właśnie nasz pomysł na Twoje Mikołajki 2021 w Domkach Słoneczne Wzgórze.

Zapraszamy!