Wybór odpowiedniego noclegu to podstawa udanego wypoczynku. Warto przed dokonaniem rezerwacji sprawdzić, jakie atrakcje oferuje dany obiekt noclegowy. Domki z jacuzzi to doskonały wybór dla każdego, kto chce spędzić przyjemnie krótszy lub dłuższy urlop, rozkoszując się błogim relaksem w luksusowych warunkach.

Luksusowy wypoczynek zapewniają nie tylko pięciogwiazdkowe hotele. Choć możemy w nich korzystać np. ze SPA, to urlop w ekskluzywnym wydaniu nie jest dla każdego. Chcąc spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi, warto zarezerwować gwarantujące wysoki komfort wypoczynku oraz poczucie prywatności samodzielne apartamenty na Słonecznym Wzgórzu w Przybradzu koło Zatora.

Przepiękna Małopolska oferuje wiele różnych atrakcji dla turystów z każdej grupy wiekowej. Słoneczne Wzgórze stanowi idealną bazę wypadową do zwiedzania Beskidu Małego oraz korzystania z atrakcji Doliny Karpia, do których można zaliczyć m.in. największy Rodzinny Park Rozrywki Energylandia oraz Zatorland, a także liczne zabytki oraz szlaki i ścieżki turystyczne.

Czy domki z jacuzzi mogą być dla każdego?

Domki Słoneczne Wzgórze to doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się kameralnymi warunkami wypoczynku oraz korzystać z atrakcji i udogodnień w postaci np. podgrzewanego i zadaszonego basenu. Na Słonecznym Wzgórzu każdy wypocznie w luksusowych warunkach, w sposób, który najbardziej mu odpowiada!

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy liczne atrakcje, dzięki którym można komfortowo wypocząć w gronie rodziny i przyjaciół. Podgrzewany basen, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, boisko, a także zielone otoczenie naszego obiektu pozwalają spędzać aktywnie czas oraz rozkoszować się błogim relaksem.

Choć może się wydawać, że nieograniczony dostęp do np. podgrzewanego basenu i jacuzzi mają jedynie osoby spędzające wakacje all inclusive w luksusowym hotelu, to z dodatkowych atrakcji można również korzystać w innych obiektach noclegowych i to za niewielkie pieniądze! Domki Słoneczne Wzgórze to obiekt noclegowy w okolicy Zatora, który oferuje samodzielne, kompleksowo wyposażone apartamenty oraz dodatkowe atrakcje nie tylko dla dzieci, ale także szukających sposobu na relaks dorosłych. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom turystów, rozwijamy naszą ofertę – na Słonecznym Wzgórzu można już korzystać z największego jacuzzi w okolicy! Dzięki pojemności 2000 litrów nasze jacuzzi pomieści aż 7 osób, zapewniając maksymalne odprężenie, o które zadba aż 130 dysz powietrznych.

Nowy sezon urlopowy w Domkach Słoneczne Wzgórze rusza w długi majowy weekend!

Korzystanie z jacuzzi nie musi odgradzać nas od natury. Na Słonecznym Wzgórzu można spędzać miło czas, ciesząc się redukującym stres otoczeniem zieleni i podziwiając zapierające dech w piersiach krajobrazy. Czas spędzony w naszym jacuzzi pomoże powrócić do formy po dniu spędzonym w Energylandii i innych parkach rozrywki, zapewni kojące odprężenie po pieszych i rowerowych wycieczkach, a także pozwoli w pełni naładować akumulatory i zyskać dodatkową energię do działania.

Możliwość korzystania z jacuzzi w otoczeniu kojącej zieleni, a także innych atrakcji, których nie brakuje na Słonecznym Wzgórzu, pozwoli spędzić urlop w luksusowych warunkach i bez dyskomfortu, jaki wiąże się z pobytem w hotelu. Cisza, spokój, pełna swoboda i poczucie prywatności to gwarancja udanego wypoczynku, dzięki któremu można zyskać wyjątkowe wspomnienia.

Każdy z naszych apartamentów jest kompleksowo wyposażony, dlatego nie trzeba zabierać na wakacje połowy dobytku, nawet jeżeli podróżujemy w większym gronie, co jest ogromnym ułatwieniem. Nasze domki posiadają duże tarasy, na których można grillować oraz w pełni wypocząć, podziwiając wyjątkowe widoki lub np. rozkoszując się chwilą spędzoną z ciekawą lekturą.

Podsumowanie

Domki z jacuzzi to doskonały wybór dla każdego, kto chce miło spędzić czas podczas urlopu. Domki Słoneczne Wzgórze oferują nie tylko ciszę, spokój i poczucie prywatności, ale także dodatkowe atrakcje. Nowością w naszej ofercie jest największe w okolicy jacuzzi, które pomieści aż 7 osób, pozwalając cieszyć się błogim relaksem np. po wizycie w Energylandii. Dzięki odprężającej kąpieli w jacuzzi można pozbyć się napięcia nerwowego oraz uspokoić emocje i zapomnieć o codziennych problemach, ciesząc się luksusowym wypoczynkiem!