Letni wypoczynek powinien obfitować w atrakcje dopasowane do wszystkich uczestników wyjazdu. Domki Słoneczne Wzgórze w Przybradzu koło Zatora to miejsce, w którym każdy poczuje się jak we własnym domu, spędzając czas w ulubiony sposób. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie na Słonecznym Wzgórzu i w okolicy.

Domki Słoneczne Wzgórze powstały z myślą o udanym wypoczynku wewnątrz przestronnych apartamentów, a także w ich otoczeniu. Każdy domek został kompleksowo wyposażony we wszystko, co niezbędne do gotowania, grillowania, błogiego relaksu oraz doskonałej zabawy.

Sprzęty i akcesoria kuchenne, jadalnia, łazienka, wygodne sypialnie, salon oraz duży taras z grillem i meblami ogrodowymi zapewniają maksimum komfortu i wygody dla osób z wszystkich grup wiekowych. Samodzielne apartamenty gwarantują poczucie prywatności, pozwalając odgrodzić się od otaczającego świata i spędzać czas np. oglądając telewizję, korzystając z bezpłatnego WiFi lub grając w gry planszowe, a otoczenie domków zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Nasi Goście mogą m.in. korzystać z bezpłatnej wypożyczalni rowerów, spędzać czas w zadbanym ogrodzie z placem zabaw oraz cieszyć oko pięknymi widokami.

Na Słonecznym Wzgórzu spędzisz miło czas z rodziną i przyjaciółmi

Domki Słoneczne Wzgórze to idealne miejsce do wypoczynku m.in. dla rodzin z dziećmi, których potrzeby w pełni zaspokaja bogate wyposażenie apartamentów i terenu wokół obiektu.

Można tutaj odpocząć w ciszy i spokoju, ciesząc się spędzaniem czasu w rodzinnym gronie, ale to nie wszystko! Domki Słoneczne Wzgórze to także idealna baza wypadowa do zwiedzania Doliny Karpia oraz korzystania z licznych atrakcji regionu. W okolicy znajdują się zapewniające wiele godzin emocjonującej zabawy parki rozrywki, ciekawe zabytki, a także tereny spacerowe o wyjątkowych walorach krajobrazowych. Beskid Mały zachwyca pięknem dzikiej przyrody oraz zachęca do długich wędrówek i wycieczek rowerowych.

Z jakich atrakcji można korzystać latem na Słonecznym Wzgórzu?

Pobyt na Słonecznym Wzgórzu umilają liczne atrakcje dla małych i dużych turystów. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy bezpieczny plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią, trampoliną, piaskownicą oraz boiskiem do gry w piłkę, zadbany ogród, czynny od 1 maja do 25 września podgrzewany basen, duże jacuzzi oraz niezbędne wyposażenie ogrodu m.in. leżaki.

Duży trawnik może służyć jako miejsce do rodzinnych zabaw, a utwardzone alejki ułatwiają poruszanie się z wózkiem oraz korzystanie z różnych pojazdów np. rowerków biegowych. Dzieci mogą spędzać aktywnie czas na bezpiecznym terenie, a rodzice złapać oddech, mając swoje pociechy w zasięgu wzroku. Nie mamy nic przeciwko kreatywnym pomysłom naszych Gości – duży ogród to idealna sceneria dla wielu zabaw, a także miejsce, w którym można urządzić piknik, oglądać rozgwieżdżone nocne niebo oraz cieszyć się chwilą prywatności w basenie lub jacuzzi.

Ciekawe atrakcje w okolicy Słonecznego Wzgórza

Choć Domki Słoneczne Wzgórze zapewniają wiele atrakcji, to warto odwiedzić ciekawe miejsca, które znajdują się w okolicy m.in. w Zatorze, Oświęcimiu, Rozkochowie, Wadowicach, Babicach, Inwałdzie, Kleczy Dolnej oraz Rudnie.

Polecamy odwiedzić m.in.:

 • Rodzinny Park Rozrywki Energylandia w Zatorze,
 • Park Rozrywki Zatorland w Zatorze,
 • Park Rozrywki Inwałd w Inwałdzie,
 • Izbę Regionalną Ziemi Zatorskiej i Doliny Karpia w Zatorze,
 • Gospodarstwo Raj w Rozkochowie,
 • Interaktywne Centrum Pszczelarstwa Apilandia w Kleczy Dolnej,
 • Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach,
 • Zamek w Oświęcimiu,
 • Zamek Tenczyn w Rudnie,
 • Zamek Lipowiec w Babicach,
 • Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

W pobliżu Słonecznego Wzgórza znajdują się również liczne trasy rowerowe np. trasa rowerowa Papieskie drogi do Doliny Karpia, trasa rowerowa Smolice – Grodzisko i trasa rowerowa Zator – Rudze oraz szlaki turystyczne i ścieżki spacerowe, które biegną przez tereny o wyjątkowych walorach krajobrazowych.

Podsumowanie

Domki Słoneczne Wzgórze to idealne miejsce do wypoczynku o każdej porze roku. Otoczenie obiektu gwarantuje doskonałą zabawę oraz pozwala cieszyć się błogim relaksem i aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Bezpieczny plac zabaw, ogród, basen, duże jacuzzi, wyposażone w grille i meble ogrodowe tarasy, boisko i inne atrakcje zapewniają wiele godzin doskonałej zabawy oraz pozwalają uniknąć psującej wypoczynek nudy.

Domki Słoneczne Wzgórze to także doskonała baza wypadowa do zwiedzania okolicy i korzystania z licznych atrakcji parków rozrywki, zwiedzania zabytków oraz poznawania uroków pięknego Beskidu Małego. Po emocjonującym dniu można cieszyć się chwilą spokoju, wracając na położone w cichej, spokojnej i zielonej okolicy Słoneczne Wzgórze i oddając się błogiemu relaksowi.