Oferta organizacji wieczorów kawalerskich i panieńskich

Wiele osób kojarzy nasze obiekty przede wszystkim z komfortowym noclegiem w Dolinie Karpia na czas weekendu lub urlopu w celu korzystania z licznych parków rozrywki. I to jest ta grzeczniejsza strona

Jednak domki w Przybradzu to nie tylko dogodna baza wypadowa dla rodzin czy grup przyjaciół, ale również doskonałe miejsce na organizację niepowtarzalnych imprez. A takimi z pewnością są wieczory panieńskie i kawalerskie, które stanowią zaadaptowane do współczesnych czasów starosłowiańskie rytuały przejścia.

Organizacja takiej imprezy wymaga od Świadka lub Świadkowej niesłychanej wyobraźni, kreatywności i poczucia smaku. Wieczór rządzi się swoimi prawami i powinien zapisać się w pamięci przyszłego Pana Młodego czy Panny Młodej jako ostatni moment beztroskiej zabawy w gronie najbardziej zaufanych osób, gdzie można sobie pozwolić na pełną swobodę. Bez obaw o konsekwencje.

Domki Słoneczne Wzgórze to idealne miejsce na wieczór kawalerski/ panieński z prawdziwego zdarzenia, gdyż ich głównymi atutami są:

  • wyborna lokalizacja pośród pól i łąk ziemi zatorskiej, gdzie panuje cisza i spokój, a widok na Beskidy zapiera dech w piersiach – możecie szaleć do woli, bez obaw o wyzwiska od natrętnych sąsiadów. Ale jednocześnie blisko masy niecodziennych rozrywek, którymi można ubogacić wieczór. Przejażdżka najbardziej mrożącą krew w żyłach kolejką górską, a potem kojący lot widokowy lub ujeżdżanie dzikiego konia w pobliskiej stadninie? Nie ma sprawy, wszędzie dojedziecie autem w kilka minut.
  • duże (52 m²), komfortowe apartamenty, mieszczące 6 lub 7 osób, po dwa w domku. Każdy z nich to kawał komfortowej przestrzeni, zawierający przestronny salon, 2 nastrojowe sypialnie, funkcjonalną kuchnię z jadalnią, estetyczną łazienkę i ogromny (24 m²) taras z obłędnym widokiem. Co to oznacza? Jeśli potrzebujecie miejsca na szaleństwa ostatnich godzin wolności, to trafiliście pod najlepszy adres w okolicy.
  • królewskie wyposażenie ziejące komfortem i licznymi wygodami – w końcu za chwilę młodych czeka jarzmo małżeńskich obowiązków, więc warto korzystać do woli. Wymieńmy choć kilka, abyście wiedzieli, że polowanie na wolny termin w Domkach Słoneczne Wzgórze to gra warta świeczki. Było o tarasie, teraz dodajmy do tego solidny grill na smaczne kiełbaski i wszelkie smakołyki, których dusza zapragnie. Wiemy, że atmosfera na takich imprezach może być naprawdę gorąca, więc spokojnie – w apartamentach jest klimatyzacja – nikt się nie zagotuje od nadmiaru gorących emocji. A zimą nikt nie zamarznie, ponieważ każdy domek posiada centralne ogrzewanie – będzie ciepło i przytulnie, ale zawsze z pazurem. Ponadto, oddajemy do Waszej dyspozycji szybkie łącze internetowe w postaci darmowego WiFi.
  • bezpieczeństwo – idealnie, jeśli nawet najbardziej odjechane zabawy odbywają się w bezpiecznym otoczeniu, a wszyscy będą mogli wrócić na wesele w jednym kawałku. Dlatego wiedzcie, że nasze obiekty są ogrodzone oraz posiadają zewnętrzny monitoring… OK, ułańska fantazja i panieńska wyobraźnia nie zna granic, zwłaszcza po napojach wyskokowych, ale na wszelki wypadek przypominamy: „zaspokajajcie wszelkie potrzeby w miejscach do tego przeznaczonych” dla własnego bezpieczeństwa, serio. Nieważne czy przyjeżdżacie busem czy kilkoma samochodami – rozległy parking na terenie domków jest zawsze friko.
  • nastrój – każda zabawa ma swój niewinny początek, ale musi mieć też i koniec. Niech będzie to wyjątkowy koniec. Nazwa „Słoneczne Wzgórze” nie wzięła się znikąd. Dlatego gdy wieczór kawalerski/panieński dobiegnie końca, zapewne w godzinach porannych, to wyjdźcie na zewnątrz, usiądźcie na ławce i całą paczką podziwiajcie przepiękny wschód słońca, który zapadnie Wam w pamięć i będzie towarzyszył przez wiele lat.
  • wsparcie i realizacja wyszukanych pomysłów – jeśli potrzebujecie dekoracji lub pomocy w przygotowaniu programu wieczoru na terenie obiektów, to służymy pomocą oraz jesteśmy elastyczni w wielu sprawach. Impossible is nothing!

Organizacja wieczoru kawalerskiego/ panieńskiego to fantastyczna sprawa, dlatego uzgodnijcie jedną, wspólną wersję zdarzeń, zadbajcie o dobre alibi i rezerwujcie Domki Słoneczne Wzgórze.

Pamiętajcie, nikomu ani mru-mru 🙂

Czekamy na Was!