Oferta dla wycieczek i szkół – Domki Słoneczne Wzgórze Przybradz

Domki Słoneczne Wzgórze Przybradz to idealna propozycja na wycieczki szkolne. Przybradz to niewielka wieś położona na terenie województwa małopolskiego w gminie Wieprz. Znajduje się ona w pięknej, spokojnej okolicy, idealnej do odpoczynku.

Domki mogą pomieścić 65 osób. Każda zabudowa ma 51 m2 oraz taras o powierzchni 24 m2, na którym znajduje się grill. Budynki mają dwie sypialnie oraz salon z TV, w którym działa klimatyzacja oraz internet światłowodowy. Dodatkowo we wszystkich domkach znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z nowoczesną płyta indukcyjną, czajnikiem, mikrofalą i lodówką oraz łazienka z prysznicem i WC. W otoczeniu Domków Słoneczne Wzgórze urządzono funkcjonalny i bezpieczny plac zabaw wyposażony w trampolinę, zjeżdżalnię, piaskownicę, huśtawki, boisko do gry.

Z pewnością jest to idealne miejsce dla zorganizowanych wycieczek, grup szkolnych oraz na prywatne wyjazdy z rodziną czy znajomymi. Wszystkie obiekty są ogrodzone i monitorowane przez całą dobę. A dzięki obecności parkingu można przyjechać samochodem. Domki Słoneczne Wzgórze znajdują się w bardzo spokojnej i cichej okolic, z dala od głównej drogi. Lokalizacja ta umożliwia pełnowartościowy odpoczynek od miejskiego zgiełku i hałasu.

Warto jednak podkreślić, że mimo, że domki znajdują się daleko od głównej drogi, nie jest to aż tak duża odległość, żeby nie można było swobodnie dostać się do atrakcji turystycznych znajdujących się w najbliższej okolicy. Jednym z najciekawszych miejsca, do którego warto się wybrać przebywając w Domkach Słoneczne Wzgórze jest Energylandia, czyli największy Park Rozrywki na terenie Polski. Oferuje on nawet kilkadziesiąt atrakcji, które rozmieszczona na obszarze przekraczającym 35 hektarów. Do Energylandii warto wybrać się całą rodziną. Atrakcje proponowane przez Park są przeznaczone dla każdej grupy wiekowej, nawet dla najmłodszych. W niedalekiej odległości znajduje się także Dinolandia, czyli wymarzone miejsce dla wszystkich małych i dużych entuzjastów dinozaurów. Można tam zobaczyć zestawienie różnej wielkości figur przedstawiających poszczególne gatunki dinozaurów i innych stworzeń pochodzących z prehistorii. Wszystkie te atrakcje zgromadzono w wyjątkowo malowniczym plenerze.

Przebywając w Domkach Słoneczne Wzgórze na wsi Przybradz z powodzeniem można się też wybrać na wycieczkę do Wadowic, Inwałdu, Oświęcimia, a nawet do Krakowa. Warto już dziś zaplanować wakacje w tej spokojnej i atrakcyjnej turystycznie okolicy.