Oferta na Halloween 23-25.10.2020 r. + PREZENT!

Domki Słoneczne Wzgórze posiadają wspaniałą propozycję dla osób, grup przyjaciół i rodzin, które zamierzają w ciekawy sposób spędzić Halloween. Ostatni weekend października to dobry moment, by nie tylko dobrze się bawić nosząc „straszne” stroje, ale także podziwiać naturę w czasie najpiękniejszej, obfitującej w kolory pory roku, jesieni. Oczywiście nie zapomnij o szeregu atrakcji, z których słynie nasz region.

Końcówka października pozwala na ostatnie letnie aktywności, tuż przed zamknięciem sezonu, dlatego zarezerwuj noclegi w Przybradzu, na Słonecznym Wzgórzu, ponieważ przyjemne światło słoneczne dociera tu dłużej niż gdzie indziej. Z kolei tajemniczą, Halloweenową pełnię księżyca zobaczysz w całej okazałości właśnie tutaj – patrz uważnie i nasłuchuj wycia wilkołaków! Dogodna lokalizacja, z dala od zatorskiego zagłębia rozrywkowego, pozwala na zebranie myśli i regenerację, ale także daje możliwość organizacji własnej zabawy Halloweenowej – dokładnie takiej, jakiej chcesz.

Rezerwując cały, 6-osobowy apartament otrzymasz 52m² ogrzewanego i przytulnego domku, który jest wyposażony w szereg udogodnień, aby Twój pobyt przebiegał miło i przyjemnie. Jeśli pogoda będzie sprzyjać, możesz urządzić dyniowego grilla na dużym tarasie, a także skorzystać z funkcjonalnej kuchni. Duży salon doskonale nadaje się jako przestrzeń do zabaw, gier, tańców i opowiadania zaskakujących historii, które mrożą krew w żyłach.

Nie martw się, nasze łazienki to nie koszmar, ale czyste i nowocześnie urządzone pomieszczenia sanitarne, gdzie zadbasz o higienę z zachowaniem prywatności.

Jeśli Ty i Twoi współlokatorzy potrzebujecie szybkiego WiFi, to odpalcie swoje urządzenia i bez ograniczeń korzystajcie z darmowego łącza światłowodowego. Czat, wideorozmowa, streaming, rozgrywka w CS-a i co tylko chcecie! Domki zaspokajają wszelkie cyfrowe potrzeby.

Co jeszcze mogą dać Ci domki, oprócz przestrzeni i komfortowego noclegu w Halloween?

Przede wszystkim spokój i bezpieczeństwo. Większość gości przyjeżdża do nas swoim samochodem, dlatego zaparkujesz blisko domków na dużym placu, za darmo. Ponadto teren noclegów jest ogrodzony i posiada monitoring, więc śpij spokojnie. Dodatkowe poczucie bezpieczeństwa zapewnia stabilna, murowana konstrukcja domków, dzięki której warunki atmosferyczne będą Ci niestraszne.

Jeśli po świetnej, lecz wyczerpującej zabawie Halloweenowej ostatnią rzeczą, jaką masz na myśli jest przygotowanie śniadania, to spokojnie – zgłoś nam taką potrzebę (dzień wcześniej!), wybierz ulubione potrawy z menu oraz odbierz świeże, cieplutkie i pożywne ŚNIADANIE! 

Jakie atrakcje czekają na Ciebie w weekend Halloween?

Przygotuj się na szaloną jazdę bez trzymanki! W końcu nie przyjechałeś tutaj, żeby przez 48h siedzieć na domkowej sofie i oglądać TV czy skrolować internet.

W sobotę 24.10 w Energylandii odbędzie się wielkie Halloween Night, gdzie mnóstwo strasznych, wręcz upiornych atrakcji nie pozwoli Ci na odpływ adrenaliny. To impreza przeznaczona nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Nietoperze, duchy, zjawy, wilkołaki oraz złowieszcze, migoczące dynie to tylko mała zajawka tego, co na Ciebie czeka.

Skoro znudziły Ci się kolejki, to odwiedź inne, równie fascynujące atrakcje (a warto, bo część z nich działa tylko do końca października):

  • Zatorland: ruchome dinozaury, Park Mitologii na wodzie, Park Owadów, Lunapark;
  • Inwałd Park: Dinolandia, Park Miniatur, Mini Zoo Kucyk, Ogród Jana Pawła II, Warownia Inwałd.
  • Beskid Mały – jesienne wycieczki;
  • kajaki na Skawie;
  • Muzeum Auschwitz-Birkenau;
  • Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach.

Brzmi ciekawie?

Wg nas tak! Za 2 doby 6-osobowego apartamentu zapłacisz tylko 1100 zł, a tak naprawdę jeszcze mniej, bo mamy dla Ciebie PREZENT o wartości 150 zł – szczegóły przy rezerwacji!

Do zobaczenia w Przybradzu na Słonecznym Wzgórzu!